Týden hokeje v Třebechovicích pod Orebem

Týden hokeje v Třebechovicích pod Orebem

V sobotu 28. ledna 2017 proběhla na zimním stadionu v Třebechovicích pod Orebem celorepubliková náborová akce ČSLH Pojď hrát hokej. Nabitý program připravili trenéři, rodiče a dobrovolníci nejmenších kategorií ročníků 2008 – 2011.

Dvouhodinový program začal ukázkou tréninkové jednotky nejmenších hokejistů, mezitím noví zájemci o bruslení a lední hokej vyplňovali registraci do projektu, za což si všichni odnesli dresy české reprezentace s vlastní jmenovkou. Následovalo oficiální zahájení patronem akce, bývalým reprezentantem Martinem Hostákem.

Následně byly nově příchozí děti rozděleny do čtyř skupin dle dovedností a po dobu 60 minut se jim věnovali trenéři SK Třebechovice p. O.

Současně pokračovali hráči oddílu v ukázce minihokeje. Celý program byl laděn herně a ve skupinách, takže maximálně efektivně zapojil všech 55 dětí, které se projektu zúčastnily. Společné focení s maskotem ukončilo program na ledě. Poté se děti dozvěděly ještě detaily o ledním hokeji z úst hráčů A-týmu a rodiče zase o chodu oddílu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Třebechovicích pod Orebem najdete zde.


Citáty

phpN55Dga
Martin Ručinský

olympijský vítěz z Nagana

„Dnes je nejdůležitější bruslení, protože hokej se neuvěřitelně zrychlil. Na dovednostních disciplínách jako je střelba nebo technika hole se dá pracovat."

TOPlist