Týden hokeje v Třebechovicích pod Orebem

Týden hokeje v Třebechovicích pod Orebem

V sobotu 28. ledna 2017 proběhla na zimním stadionu v Třebechovicích pod Orebem celorepubliková náborová akce ČSLH Pojď hrát hokej. Nabitý program připravili trenéři, rodiče a dobrovolníci nejmenších kategorií ročníků 2008 – 2011.

Dvouhodinový program začal ukázkou tréninkové jednotky nejmenších hokejistů, mezitím noví zájemci o bruslení a lední hokej vyplňovali registraci do projektu, za což si všichni odnesli dresy české reprezentace s vlastní jmenovkou. Následovalo oficiální zahájení patronem akce, bývalým reprezentantem Martinem Hostákem.

Následně byly nově příchozí děti rozděleny do čtyř skupin dle dovedností a po dobu 60 minut se jim věnovali trenéři SK Třebechovice p. O.

Současně pokračovali hráči oddílu v ukázce minihokeje. Celý program byl laděn herně a ve skupinách, takže maximálně efektivně zapojil všech 55 dětí, které se projektu zúčastnily. Společné focení s maskotem ukončilo program na ledě. Poté se děti dozvěděly ještě detaily o ledním hokeji z úst hráčů A-týmu a rodiče zase o chodu oddílu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Třebechovicích pod Orebem najdete zde.


Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist