Malé hráčky Valašského Meziříčí trénovaly s reprezentací žen do 18 let

Malé hráčky Valašského Meziříčí trénovaly s reprezentací žen do 18 let

Skvělou příležitost jak zdokonalit své dovednosti, měly malé hokejistky klubu HC Bobři Valašské Meziříčí. Právě na jejich ledě totiž po vánočních svátcích trénovala reprezentace žen do 18 let, která zde ladila formu před nadcházejícím mistrovstvím světa.

Malé hráčky Bobrů tak měly jedinečnou šanci potrénovat na ledě přímo s národním týmem, který byl ve Valašském Meziříčí v nejlepším možném složení, i s hráčky ze zámořských klubů.

Na soutoku dvou Bečev se ženskému, potažmo dívčímu, hokeji velmi daří. Místní klub dal dohromady vyloženě dívčí tým, který hraje 3. až 4. třídu v klučičí soutěži. I proto malé hráčky ocenily každou radu od starších kolegyň, které jim byly v mnohých případech vzorem.

Reprezentantky s budoucími nadějemi strávily na ledě spoustu cenného času, ukázaly jim různé triky, předaly cenné rady a zahrály si s nimi i různé hry.

další články

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“

TOPlist