Týden hokeje ve Skutči

Týden hokeje ve Skutči

Akce Týden hokeje se na zimním stadionu ve Skutči uskutečnila dne 26. 1. 2017 od 16.30. Nakonec se náboru zúčastnilo 45 dětí s rodiči.

Příchozí se seznámili s možnostmi, které jim nabízí hokej jako takový a také s konkrétními podmínkami v klubu – škola bruslení 1 x týdně zdarma, při vstupu do přípravky výstroj od hokejového svazu zdarma, první rok neplatí členské příspěvky apod. Za HC Skuteč se akce zúčastnilo 15 členů oddílu a 16 hráčů různých kategorií.

Poté následovala zábava na ledě, kterou připravili trenéři – několik stanovišť s různými hrami, střelba na brankáře přípravek, hokejový „mač“ a také ukázky z tréninků přípravek.

Děti odcházely zvesela s předanými dárky a rodiče s dobrým pocitem. Ve Skutči věří, že se s účastníky budou dále vídat na škole bruslení.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Skutči najdete zde.


Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“

TOPlist