Projekt Pojď hrát hokej se představil na Sporťáčku v Českých Budějovicích

Projekt Pojď hrát hokej se představil na Sporťáčku v Českých Budějovicích

Stejně jako ve Zlíně nebo v Karlových Varech se náborový festival Sporťáček uskutečnil i v Českých Budějovicích. A stejně jako v předchozích případech měl i tentokrát projekt Pojď hrát hokej na této sportovní akci svůj stánek.

Prohlédnout a vyzkoušet si hokejovou výstroj, zkusit střelbu na branku nebo třeba slalom s tenisákem. Takové aktivity byly připraveny pro malé zájemce o hokej u stánku projektu Pojď hrát hokej na festivalu Sporťáček. Tato náborová akce se koná po celém Česku a snaží se dětem představit nejrůznější druhy sportů a možnosti, jak začít sportovat.

V rámci českobudějovického Sporťáčku se dětem u hokejového stánku Pojď hrát hokej věnoval olympijský vítěz a bývalý vynikající hokejista Martin Procházka, Malým dětem předával nejenom své zkušenosti, ale i rady, jak začít s hokejem.

Pro děti byly navíc u stánku připraveny upomínkové předměty jako odznáčky, samolepky nebo omalovánky. Pro rodiče poté informační letáky a informace ohledně Týdnu hokeje (více info zde).

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist