Staň se členem ČSLH a získej příspěvek na první výstroj

phpUhyIXq

Staňte se součástí hokejové rodiny

Hrajte hokej organizovaně a získejte příspěvek na vaši první výstroj. Každý, kdo se rozhodne stát aktivním hokejistou a nedovršil věku 10 let, a klub jej zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Jedinou podmínkou k získání poukazu je být v momentu registrace do ČSLH zapsán do projektu Pojď hrát hokej. Zápis do projektu je možné provést jak na akcích Týden hokeje prostřednictvím tištěného formuláře, tak i on-line na webu zde.

Jak se ke mně poukaz dostane?

Jednoduše prostřednictvím emailu a to přibližně do jednoho měsíce po provedení registrace do ČSLH. Součástí emailu, který obdržíte, bude i slevový poukaz v hodnotě 1500 Kč s vašimi údaji a unikátním kódem. Tento poukaz si jednoduše vytisknete a uplatníte ve vybraných hokejových obchodech.

Kde, kdy a na jaké zboží mohu poukaz uplatnit?

S vytištěným poukazem zajdete na vybrané prodejny s hokejovým vybavením a tam slevu uplatníte. Seznam prodejen vám bude poslán společně s poukazem a bude se postupně rozšiřovat, abychom vám co nejvíce zjednodušili cestu k prvnímu hokejovému vybavení. Platnost poukazu je 6 měsíců od data jeho vystavení. Poukaz je nepřenosný a platí pouze při nákupu hokejové výstroje CCM (brusle, hokejka, jednotlivé chrániče, helma, ribano - sportovní textil).

Věříme, že spolu s podporou, kterou získáváte ze strany klubů, vám tato poskytnutá výhoda zjednoduší váš vstup do hokejové rodiny. Těšíme se na vás a přejeme hodně zdaru na vaší hokejové cestě.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

Jak začít s hokejem

TOPlist