phpdWH6RS

Týden hokeje

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma (cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Nejbližší šancí získat unikátní hokejový zážitek je Týden hokeje, který se koná v září 2018

V rámci projektu Pojď hrát hokej se doposud uskutečnily čtyři Týdny hokeje, kterých se zúčastnilo zhruba 16 000 dětí. V září 2016 se konal Týden hokeje pouze na omezeném počtu zimních stadiónů. Od ledna 2017 se pak Týden hokeje rozšířil do celé České republiky a pravidelně se koná na více než 130 místech. 

Datum kraj klub odkazy
17.9. 13:00 Středočeský kraj HC Merkur Říčany Pin
17.9. 14:30 Ústecký kraj HC Slovan Ústí nad Labem Pin Pin Pin
17.9. 15:30 Moravskoslezský kraj HC AZ Havířov 2010 Pin
17.9. 15:30 Zlínský kraj HC Bobři Val. Meziříčí Pin Pin Pin
17.9. 15:30 Středočeský kraj HC Berounští Medvědi Pin Pin Pin
17.9. 15:30 Moravskoslezský kraj HC VÍTKOVICE RIDERA Pin
17.9. 16:00 Vysočina HC Lední medvědi Pelhřimov Pin Pin Pin
17.9. 16:00 Ústecký kraj Piráti Chomutov Pin
17.9. 16:15 Pardubický kraj HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. Pin
17.9. 16:30 Jihomoravský kraj HCM Warriors Brno Pin Pin Pin
17.9. 16:30 Pardubický kraj HC Chrudim Pin Pin Pin
17.9. 16:30 Moravskoslezský kraj HC Orlová Pin
17.9. 17:00 Jihomoravský kraj HC Kometa Brno Pin Pin Pin
17.9. 17:00 Praha, hlavní město HC Slavia Praha Pin Pin Pin
17.9. 17:00 Moravskoslezský kraj HC RT TORAX PORUBA Pin Pin Pin
17.9. 17:00 Ústecký kraj Draci Bílina z.s. Pin Pin Pin
17.9. 17:15 Středočeský kraj Rytíři Kladno Pin Pin Pin
17.9. 17:30 Středočeský kraj HC Rytíři Vlašim Pin
18.9. 15:00 Pardubický kraj TJ Lokomotiva Česká Třebová Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Středočeský kraj SC Kolín Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Pardubický kraj Orli Lanškroun Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Středočeský kraj Tatran Sedlčany Pin
18.9. 16:00 Ústecký kraj SK Kadaň Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Moravskoslezský kraj Hokejový klub Opava s.r.o. Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Jihočeský kraj HC Strakonice, z. s. Pin
18.9. 16:00 Karlovarský kraj HOCKEY CLUB KARLOVY VARY, z.s. Pin
18.9. 16:00 Liberecký kraj HC Turnov 1931 z.s. Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Ústecký kraj HC Děčín Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Vysočina SKLH Žďár n. Sázavou Pin Pin Pin
18.9. 16:00 Královéhradecký kraj HC Náchod Pin Pin Pin
18.9. 16:30 Zlínský kraj HC Uherské Hradiště Pin Pin Pin
18.9. 16:30 Pardubický kraj HC Slovan Moravská Třebová Pin
18.9. 16:30 Plzeňský kraj HC PLZEŇ 1929 Pin Pin Pin
18.9. 17:00 Moravskoslezský kraj HC Frýdek-Místek Pin
18.9. 17:00 Olomoucký kraj HK MD Šumperk Pin Pin Pin
18.9. 17:00 Karlovarský kraj HC Čerti Ostrov Pin
18.9. 17:00 Středočeský kraj HC Lev Benešov Pin Pin Pin
18.9. 17:00 Olomoucký kraj HC Uničov Pin
18.9. 17:00 Středočeský kraj BK Mladá Boleslav Pin Pin Pin
18.9. 17:00 Karlovarský kraj HC Rebel Město Nejdek Pin
19.9. 14:30 Praha, hlavní město HC Letci Letňany Pin Pin Pin
19.9. 15:30 Jihočeský kraj Slavoj Český Krumlov Pin
19.9. 15:30 Moravskoslezský kraj HK Nový Jičín Pin
19.9. 15:30 Jihočeský kraj HC Vimperk Pin
19.9. 15:30 Jihomoravský kraj VSK Technika Brno Pin Pin Pin
19.9. 16:00 Královéhradecký kraj HC Wikov Hronov Pin Pin Pin
19.9. 16:00 Jihočeský kraj IHC Písek Pin
19.9. 16:00 Středočeský kraj HC Junior Mělník Pin
19.9. 16:00 Moravskoslezský kraj HC Oceláři Třinec Pin
19.9. 16:00 Plzeňský kraj HOCKEY CLUB PILSEN WOLVES z.s. Pin
19.9. 16:00 Jihočeský kraj HC Motor České Budějovice Pin
19.9. 16:30 Pardubický kraj HC Litomyšl Pin Pin Pin
19.9. 16:30 Jihočeský kraj HC Milevsko 2010 Pin
19.9. 17:00 Karlovarský kraj HC Mariánské Lázně z.s. Pin
19.9. 17:00 Vysočina Náměšť nad Oslavou Pin
19.9. 17:00 Středočeský kraj Hokejový klub HC Příbram Pin Pin Pin
19.9. 17:00 Vysočina HHK Velké Meziříčí Pin Pin Pin
19.9. 17:00 Vysočina Jiskra Humpolec Pin
19.9. 17:00 Jihočeský kraj Spartak Soběslav Pin
19.9. 17:00 Zlínský kraj HOKEJ Uherský Ostroh Pin Pin Pin
19.9. 17:00 Liberecký kraj HC Česká Lípa Pin Pin Pin
20.9. 15:00 Středočeský kraj SK Černošice Pin Pin Pin
20.9. 15:00 Jihomoravský kraj Spolek HC Boskovice z.s. Pin
20.9. 15:30 Olomoucký kraj HC ZUBR Přerov Pin Pin Pin
20.9. 15:30 Středočeský kraj HC Buldoci Neratovice Pin
20.9. 15:30 Vysočina HC Světlá nad Sázavou z.s. Pin
20.9. 16:00 Plzeňský kraj HC Meteor Třemošná Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Středočeský kraj HC Benátky n.J. Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Královéhradecký kraj HCM Jaroměř Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Zlínský kraj HC SPARTAK Uherský Brod Pin
20.9. 16:00 Královéhradecký kraj HC Trutnov Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Královéhradecký kraj HC Dvůr Králové n.L. Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Praha, hlavní město HC Slavoj Zbraslav z.s. Pin
20.9. 16:00 Zlínský kraj Hockey Club Rožnov pod Radhoštěm Pin
20.9. 16:00 Ústecký kraj Stadion Litoměřice Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Středočeský kraj HK Lev Slaný Pin Pin Pin
20.9. 16:00 Plzeňský kraj TJ Sušice, oddíl LH Pin
20.9. 16:00 Karlovarský kraj HC BANÍK SOKOLOV Pin
20.9. 16:15 Moravskoslezský kraj HC BOSPOR Bohumín Pin
20.9. 16:30 Ústecký kraj HC TS Varnsdorf Pin Pin Pin
20.9. 16:30 Moravskoslezský kraj HC Býci Karviná Pin Pin Pin
20.9. 16:30 Vysočina HC DUKLA JIHLAVA Pin Pin Pin
20.9. 16:30 Královéhradecký kraj Mountfield HK, a.s. Pin
20.9. 16:45 Jihočeský kraj HC Lvi 2009 Pin
20.9. 17:00 Ústecký kraj HC Klášterec nad Ohří Pin Pin Pin
20.9. 17:00 Zlínský kraj Valašský hokejový klub Pin Pin Pin
20.9. 17:00 Středočeský kraj HC Nymburský Lev, z.s. Pin Pin Pin
20.9. 17:00 Královéhradecký kraj HC Město Rych. n. Kněžnou Pin Pin Pin
20.9. 17:00 Plzeňský kraj HC Tachov Pin Pin Pin
20.9. 17:00 Ústecký kraj MOSTEČTÍ LVI Pin
20.9. 17:00 Vysočina SK Telč Pin
20.9. 17:00 Olomoucký kraj SK Prostějov 1913, spolek Pin
21.9. 15:00 Vysočina HC Sp. Velká Bíteš Pin Pin Pin
21.9. 15:00 Moravskoslezský kraj HOCKEY CLUB Kopřivnice, z.s. Pin
21.9. 15:30 Královéhradecký kraj TJ Spartak Nové Město nad Metují Pin Pin Pin
21.9. 15:30 Liberecký kraj Hokejový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. Pin
21.9. 16:00 Plzeňský kraj HC Domažlice z.s. Pin
21.9. 16:00 Středočeský kraj HC Spartak Žebrák Pin
21.9. 16:00 Středočeský kraj HC Rakovník Pin
21.9. 16:30 Jihočeský kraj TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Pin
21.9. 16:30 Olomoucký kraj TJ HC Šternberk Pin Pin Pin
21.9. 16:30 Ústecký kraj HC Roudnice nad Labem, z.s. Pin
21.9. 17:00 Pardubický kraj SK Žamberk, z. s. Pin
22.9. 07:30 Zlínský kraj HK Kroměříž Pin
22.9. 08:00 Jihomoravský kraj MBK Vyškov Pin
22.9. 08:15 Jihočeský kraj Vajgar Jindřichův Hradec Pin
22.9. 09:00 Středočeský kraj HK Kralupy n.Vltavou Pin
22.9. 09:00 Středočeský kraj SK Sršni Kutná Hora Pin Pin Pin
22.9. 09:00 Středočeský kraj HC Poděbrady Pin Pin Pin
22.9. 09:00 Královéhradecký kraj HC STADION VRCHLABÍ Pin
22.9. 09:00 Středočeský kraj Hokejový klub Čáslav, z.s. Pin Pin Pin
22.9. 09:15 Jihomoravský kraj HC Zastávka z.s. Pin
22.9. 09:45 Jihomoravský kraj HC Lvi Břeclav z.s. Pin
22.9. 10:00 Moravskoslezský kraj HK Krnov mládež Pin
22.9. 10:00 Liberecký kraj TJ HC Jablonec n/N. Pin
22.9. 10:00 Zlínský kraj Berani Zlín Pin
22.9. 10:00 Jihomoravský kraj HC Blansko Pin
22.9. 10:00 Pardubický kraj HC Spartak Polička z.s. Pin
22.9. 10:00 Karlovarský kraj HC STADION CHEB Pin
22.9. 10:30 Vysočina SK Horácká Slavia Třebíč Pin Pin Pin
22.9. 12:30 Liberecký kraj Bílí Tygři Liberec Pin
22.9. 13:00 Plzeňský kraj HC Klatovy Pin
22.9. 13:00 Zlínský kraj HC Brumov-Bylnice Pin
22.9. 14:00 Královéhradecký kraj HC Opočno Pin
22.9. 14:00 Pardubický kraj HC SKUTEČ Pin
22.9. 14:00 Plzeňský kraj HC Rokycany z.s. Pin
22.9. 14:30 Vysočina HC Ledeč nad Sázavou Pin
22.9. 14:30 Královéhradecký kraj STADION Nový Bydžov z. s. Pin Pin Pin
22.9. 15:00 Ústecký kraj HC Slovan Louny Pin
22.9. 15:00 Pardubický kraj HC Hlinsko, z.s. Pin
23.9. 08:30 Praha, hlavní město HC Kobra Praha Pin Pin
23.9. 08:45 Moravskoslezský kraj HC Vlci Český Těšín Pin
23.9. 09:30 Vysočina HC Chotěboř Pin
23.9. 09:30 Liberecký kraj HC Frýdlant z.s. Pin
23.9. 10:00 Vysočina HC Pumy Agrostroj Pelhřimov Pin
23.9. 10:00 Královéhradecký kraj HC Jičín Pin
23.9. 13:00 Královéhradecký kraj SK Třebechovice p.O. Pin
23.9. 14:00 Jihočeský kraj HC Tábor Pin
23.9. 14:00 Vysočina BK Havlíčkův Brod Pin
23.9. 14:00 Pardubický kraj HC Spartak Choceň Pin
23.9. 14:30 Královéhradecký kraj BK Nová Paka, z. s. Pin
23.9. 15:00 Středočeský kraj Slavoj Vel.Popovice Pin
23.9. 15:00 Středočeský kraj HC Pracovní zálohy Kladno Pin
23.9. 15:15 Praha, hlavní město HC Hvězda Praha Pin
23.9. 16:00 Vysočina BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem Pin
23.9. 16:00 Praha, hlavní město HC Sparta Praha Pin

Citáty

phpzDiBkV
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Hokej je krásný týmový sport, ve kterém je možné prožít plno skvělých momentů.“

Jak začít s hokejem

hokej.cz
TOPlist