Týden hokeje v Soběslavi

Týden hokeje v Soběslavi

Ve středu 22. 1. 2020 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi akce Týden hokeje. Tato akce byla dlouho dopředu propagována v místních i okolních školkách, plakáty na vývěsních plochách a i městským rozhlasem.

Banner

Na přípravě akce se podílelo široké vedení klubu a zapojena byla většina klubových trenérů. Do doprovodného programu se podařilo zapojit také chlapce z dorosteneckých a juniorských kategorií. Celkem se na akci podílelo více než 12 osob.

Program byl zahájen v 17.00 registrací dětí. Celkem bylo zaregistrováno 24 dětí, aktivně se účastnících tohoto projektu. Zaregistrovaným dětem byly předány všechny věcné dárky a dále pro ně byl připraven doprovodný program. Děti si mohly vyzkoušet hráčskou i brankářskou výstroj, zhlédnout klubové náborové video, aktivně navštívit hokejovou střelnici a své dovednosti jim předvedli chlapci z žákovských kategorií. Děti velice zaujala také rolba k úpravě ledové plochy. Ve volné chvilce si mohli všichni spolu s rodiči vyzdobit reprezentační dres.

Posléze se zaregistrované děti oblékly a obuly a ve společné místnosti jim a jejich rodičům byly sděleny informace potřebné pro vstup na ledovou plochu. Po krátké zahřívací rozcvičce na ně čekal zábavný program na ledové ploše. Pro některé děti to byly vůbec první krůčky na ledě. Celou akci ukončilo závěrečné skupinové foto.

Týden hokeje v Soběslavi měl dobrý ohlas nejen u dětí, ale i u rodičů.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Soběslavi najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“