Týden hokeje v Uherském Brodě

Týden hokeje v Uherském Brodě

Dne 24. 9. 2019 jsme uskutečnili na zimním stadionu v Uherském Brodě program pro rodiče a děti, a to v rámci akce "Týden hokeje", která se koná pod záštitou Českého hokeje.

Banner

Akce určené dětem od 4 do 8 let se zúčastnilo 12 dětí, které se při vstupu zapsaly, dostaly reprezentační dres, krekry, náramek na ruku a absolvovaly krátkou prezentaci o ledním hokeji, našem klubu a o podpoře programu "Pojď hrát hokej".

Poté se přemístily do šaten, kde byla možnost zapůjčení hokejové výstroje, a pak na ledovou plochu. Tam již čekalo devět trenérů našeho klubu, kteří měli pro děti připravený zábavný program. Na čtyřech stanovištích probíhala ukázka minihokeje, hry s míčky, střelba na malé branky, chytání hada za ocas a další hry.

Věříme, že zúčastněné děti již absolvují od 7:30 hodin sobotní trénink v bruslařské školce. Závěrem chceme poděkovat všem, co se akce zúčastnili a pomáhali s přípravou.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Uherském Brodě najdete zde.

Citáty

phphEBmji
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Výsledky a tabulky nejsou podstatné. Důležité je, aby se děti naučily pořádně bruslit. Hlavně ať rodiče na děti ani trenéry netlačí a nestresují je. To nikam nevede.“

TOPlist