Týden hokeje v Kolíně

Týden hokeje v Kolíně

Již tradiční hokejovou akci pro nejmenší uspořádali ve spolupráci s ČSLH kolínští trenéři a funkcionáři. V úterý 23. ledna 2018 se na kolínský zimní stadion přišlo podívat více než 40 nových hráčů a hráček.

Ti nejenže se vydováděli na ledě pod dohledem 12 zkušených trenérů, ale taky si odnesli něco na památku. Každý dostal kromě letáčků odznáček, sběratelské kartičky a také český hokejový dres s lvíčkem na prsou, na který si mohl hned napsat své jméno.

Na ledě pak pro děti byly připraveny pestré aktivity. Nejen ukázka tréninkové jednotky 1. a 2. třídy, ale taky se hrál minihokej. „Zbytek ledové plochy patřil nováčkům. Připravili jsme pro ně různé stanoviště. Děti si vyzkoušely základy bruslení, střelbu na branku a různé hry,“ řekl hlavní trenér náboru Kolína Josef Hasil.

Všechny děti si trénink užily a už se těší na další náborové shledání, které na kolínském zimním stadionu probíhá pravidelně vždy v úterý, ve čtvrtek a v neděli.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kolíně najdete zde.

Citáty

phphqstv0
Jiří Šlégr

Olympijský vítěz a držitel Stanley Cupu

„Až do osmé třídy by mělo být jedno, jestli dítě hraje v obraně nebo útoku. Měl by si vyzkoušet všechno. I útočník musí umět bránit, stejně jako obránce útočit.“

TOPlist