Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Ve čtvrtek 21. 9. 2017 od 17.00 h proběhla na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří náborová akce Týden hokeje v rámci projektu ČSLH s názvem Pojď hrát hokej.

Vedení hokejového klubu ve spolupráci s ČSLH provedlo mediální kampaň a propagaci této akce v místních mateřských školkách a základních školách.

Akce se nakonec zúčastnilo 12 dětí a jejich rodičů. Rodiče byli v průběhu akce seznámeni s tím, jak se v našem hokejovém klubu pracuje s těmi nejmenšími v hokejové přípravce a za jakých podmínek se mohou stát členy našeho hokejového klubu.

Děti si mohli na ledové ploše vyzkoušet své první bruslařské krůčky pod dohledem klubových trenérů. Všechny děti obdrželi reprezentační dres ČR, klubová trička a mnoho dalších dárků. Akce se všem zúčastněným velice líbila. Většina rodičů a dětí přislíbila účast na trénincích hokejové přípravky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Klášterci nad Ohří najdete zde.

Citáty

phphEBmji
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Výsledky a tabulky nejsou podstatné. Důležité je, aby se děti naučily pořádně bruslit. Hlavně ať rodiče na děti ani trenéry netlačí a nestresují je. To nikam nevede.“

TOPlist