Týden hokeje v Nové Pace

Týden hokeje v Nové Pace

V neděli 23. 9. 2018 se konal na zimním stadionu v Nové Pace nábor s cílem získání nových hráčů a hráček pro lední hokej v rámci celostátní akce Českého hokeje – Týden hokeje.

Této akci předcházely čtyři náborové akce v minulé a předminulé sezóně. Díky nim získal klub nové hráče a hráčky a mohl tak založit nově tým mladších žáků a dvě družstva přípravky.

Bezprostřední přípravou na tuto akci byla příprava celého kádru organizátora akce na několika jednáních. Zástupci klubu, trenéři, hráči a rodiče navštívili školy v celém regionu Nové Paky. Vše bylo podporováno prezentací na internetových a facebookových stránkách klubu. Zároveň byl vysílán spot v rádiu Evropa 2.

Akce byla zahájena ve 14:30 hodin prezentací příchozích v prostorách u hlavního vchodu zimního stadionu. Vyplněním formuláře dostaly děti reprezentační hokejový dres s vyznačením křestního jména. Takto se zapsalo 19 chlapců i dívek z celého Novopacka.

Program pokračoval prezentací akce v hokejové klubovně vybavenou plochým televizorem. Po přemístění do další šatny se děti převlékaly a zkoušely hokejovou výstroj a výzbroj. Na ledě bylo připraveno osm pracovišť pro zábavné hry a cvičení.

V jedné třetině probíhalo představení minihokeje od nejmenších dětí po hráče starších žáků. Ve střední třetině byla volná zóna pro rodiče s dětmi a v další třetině byla rozmístěna jednotlivá pracoviště pod vedením kvalifikovaných trenérů.

Průběh programu byl regulován rozhlasem a jím byly rodičům podávány informace o dění. Na jednotlivých stanovištích byly děti odměňovány cenami. Na závěr se všichni zúčastnění společně vyfotografovali.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Nové Pace najdete zde.

Citáty

phpUMFfEM
Andrej Šustr

obránce Tampy Bay Lightning

„Musíte si uvědomit, že pokud se vám nechce, tak se na vaše místo čeká dalších x hráčů, kteří jsou ochotní tomu obětovat cokoliv. "

TOPlist