Týden hokeje v Pardubicích

Týden hokeje v Pardubicích

V pondělí 18. září 2017 se v pardubické Tipsport areně pod záštitou Českého svazu ledního hokeje uskutečnila historicky první akce Pojď hrát hokej. Děti si takmohly vyzkoušet, jaké je to být hokejistou.

Účastníci se zúčastnili prvotní registrace, kde dostali dárky a upomínkové předměty a následně si poslechli a zhlédli prezentaci. Ta zahrnovala informace o náborové akci, dále se děti i jejich rodiče seznámili s historií hokejového klubu Dynamo Pardubice. Následně se děti přesunuly do šaten, kde se oblékly do výstrojí a mohly se těšit na ukázkovou hodinu tréninku na ledové ploše.

O malé hokejisty se staralo celkem šest profesionálních trenérů Dynama Pardubice na třech stanovištích, kde se děti zdokonalovaly v hokejovém umění. Nakonec jsme se zvěcnili na závěrečné fotografii a předali rodičům informace o následující akci Pojď hrát hokej, která se bude konat v novém roce.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Pardubicích najdete zde.

Citáty

phpUMFfEM
Andrej Šustr

obránce Tampy Bay Lightning

„Musíte si uvědomit, že pokud se vám nechce, tak se na vaše místo čeká dalších x hráčů, kteří jsou ochotní tomu obětovat cokoliv. "

TOPlist