Týden hokeje v Domažlicích

Týden hokeje v Domažlicích

V pátek 25. 1. 2019 od 16 hodin proběhla na zimním stadionu v Domažlicích znovu náborová akce v rámci Týdne hokeje, která měla mezi dětmi i jejich rodiči opět velmi dobrý ohlas. Akce se zúčastnilo celkem 15 dětí ve věku 3-7 let, z toho bylo 10 chlapců a 5 dívek. Všichni příchozí se zaregistrovali do projektu Pojď hrát hokej.

Akce probíhala podle předem naplánovaného scénáře. V prostorách zimního stadionu byli všichni přivítáni vedením klubu a po zaregistrování účastníci obdrželi dresy a drobné dárky poskytnuté ČH. Rodiče byli informováni o organizaci a programu celé akce. 

Děti si mohly nejprve od 16 hodin vyzkoušet v rámci aktivit mimo led střelbu a práci s hokejkou či hokejovou rozcvičku. Před programem na ledě pak proběhla prezentace rodičům.

Program na ledě začal v 17 hodin. Nováčci, z nichž většina stála na bruslích poprvé, absolvovali zábavný program a vyzkoušeli si některé dovednosti na ledě. Na jedné třetině probíhal současně vzorový trénink 3. třídy a poté ukázka minihokeje.

Celý program byl zakončen společnou fotografií zúčastněných. Do celé akce zapojeno celkem 8 trenérů a dalších 10 pomocníků. Všem patří ten největší dík. Na viděnou na ledové ploše v barvách klubu HC Domažlice! 

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Domažlicích najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist