Týden hokeje v Brumově-Bylnici

Týden hokeje v Brumově-Bylnici

V pátek 25. 1. 2019 se na našem Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČH - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje. Akce byla z naší strany propagovaná osobními návštěvami našich trenérů na základních školách a mateřských školkách, využili jsme všechna dostupná média a propagovali akci v nástěnkách v okolních městech a vesnicích.

Banner

Úvod akce, který začal v 17:00 hodin, byl věnován prvnímu kontaktu s rodiči a jejich dětmi v prostoru restaurace Hotelu Arena na zimním stadionu. Celý průběh registrace dětí a blok informací pro rodiče o záměru a cílech programu ČH Pojď hrát hokej, probíhal v přátelské atmosféře. Děti si mohly vyzkoušet hráčskou výstroj pod dohledem našich trenérů a asistentů. 

Následovala prezentace s konkrétními informacemi o práci s dětmi a mládeží v HC BBSS a o možnostech zapojení se do činností v našem hokejovém klubu. 

Po skončení prezentace program pokračoval na ledové ploše. Všichni zúčastnění se přesunuli do hokejových šaten, kde rodičům s obouváním bruslí svým dětem pomáhali hokejisté z řad našeho dorostu. Děti si rozdělili trenéři a asistenti do čtyř skupin + jedné free zóny. 

Náplní ukázkového programu pro děti byly pohybové hry, soutěže, štafety a seznámení se s hokejkou i pukem. Úsměv a radostný pokřik dětí provázel celý pobyt na ledové ploše, o čemž svědčí i fotomateriál z akce. Na závěr celé akce jsme vyfotili závěrečnou fotku, poděkovali dětem i rodičům za jejich nasazení, radost z pohybu a čas, který strávili s námi.
 
Tým, který zabezpečoval celou akci se skládal z 16 lidí – 7 trenérů a 9 organizačních pracovníků. Celé náborové akce se u nás v Brumově-Bylnici zúčastnilo 23 dětí. Je to pro náš klub velký příslib do budoucna. Pevně věříme, že akce oslovila děti a rodiče, a že se s nimi budeme v budoucnu setkávat na našem zimním stadionu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Brumově-Bylnici najdete zde.

Citáty

phpzDiBkV
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Hokej je krásný týmový sport, ve kterém je možné prožít plno skvělých momentů.“