Týden hokeje v Mělníku

Týden hokeje v Mělníku

Ve středu 23.1.2019 se na mělnickém zimním stadionu odehrála další náborová akce po záštitou Českého hokeje. Na led mělnického zimáku se vypravilo celkem 35 zájemců o lední hokej.

HC Junior Mělník ve spolupráci s ČH uspořádal na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu Českého hokeje "Týden hokeje". Cílem náborové akce bylo dát dětem možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a, samozřejmě vzbudit v nich zájem o tuto krásnou hru. 

Děti si mohly pod vedením trenérů HC Junior Mělník vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče pak byl připraven program, ve kterém se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických mužstev a dostali mnoho informací, které by jim měly usnadnit cestu k lednímu hokeji. 

Na mělnickém ledě se tak objevilo celkem 35 nových hokejových nadějí. Spokojenost dětí i rodičů jsou příslibem, že se do přípravky zapojí co nejvíce dětí, které se zúčastnily náborové akce. Kromě spousty zážitků si každý účastník odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej ve spolupráci s firmou Střída sport - reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, omalovánky a samolepky HC Junior Mělník. 

Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1 500,- Kč. Akce se opravdu podařila a mělnické přípravky by tak mohly posílit o solidní počet malých hokejistů.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Mělníku najdete zde.

Citáty

phpj1OsJZ
Michal Broš

mistr světa a čtyřnásobný český šampion

„Měl jsem období, kdy jsem do kabiny nechodil ani tak kvůli hokeji jako kvůli kamarádům.“

TOPlist