Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 od 17.00 proběhla na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří náborová akce Týden hokeje v rámci projektu ČSLH Pojď hrát hokej.

Vedení hokejového klubu ve spolupráci s ČSLH provedlo mediální kampaň a propagaci této akce v místních mateřských školkách a základních školách. Akce se nakonec zúčastnilo 10 dětí a jejich rodičů.

Rodiče byli v průběhu akce seznámeni s tím, jak se v hokejovém klubu pracuje s těmi nejmenšími v hokejové přípravce a za jakých podmínek se mohou stát členy klubu. Děti si mohly na ledové ploše vyzkoušet své první bruslařské krůčky pod dohledem klubových trenérů.

Všechny děti obdržely reprezentační dres ČR, klubová trička a mnoho dalších dárků. Akce se všem zúčastněným velice líbila. Většina rodičů a dětí přislíbila účast na trénincích hokejové přípravky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Klášterci nad Ohří najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist