Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 od 17 hodin proběhla na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří náborová akce v rámci projektu Českého hokeje Týden hokeje.

Vedení hokejového klubu ve spolupráci s Českým hokejem provedlo mediální kampaň a propagaci této akce v místních mateřských a základních školách. K propagaci této akce jsme využili klubového maskota tygra „KUBU“ a mnohé reklamní předměty.

Akce se nakonec zúčastnilo úžasných devět dětí a jejich rodičů. Rodiče byli v průběhu akce seznámeni s tím, jak se v našem hokejovém klubu pracuje s těmi nejmenšími v hokejové přípravce a za jakých podmínek se mohou stát členy našeho hokejového klubu.

Děti a rodiče mohli v průběhu akce zhlédnout ukázkový trénink našich malých hokejistů, dále si mohly děti na ledové ploše vyzkoušet své první bruslařské krůčky pod dohledem klubových trenérů. Dětem pomáhali mimo trenérů klubu také naši junioři a tygr „KUBA“.

Všechny děti obdržely reprezentační dres ČR, klubová trička a mnoho dalších dárků. Akce se všem velice líbila. Mnozí ze zúčastněných přislíbili účast na trénincích hokejové přípravky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Klášterci nad Ohří najdete zde.

Citáty

phpJ1yNvf
Tomáš Hertl

útočník San Jose Sharks

„Jako malý jsem se často sám oblékal doma a chtěl jsem, abychom už jeli. Strašně jsem se těšil. Když jsme pak jeli z tréninku, tak jsem se ptal, kdy už bude další."

TOPlist