Týden hokeje ve Veselí nad Lužnicí

Týden hokeje ve Veselí nad Lužnicí

Oddíl ledního hokeje ve spolupráci s ČSLH uspořádal dne 26. 1. 2018 na svém zimním stadionu v rámci celostátní akce Týden hokeje nábor nových zájemců o hokej.

Tato akce dala dětem ojedinělou příležitost vyzkoušet si první krůčky na ledě nebo pro již bruslící děti možnost vyzkoušet, jak vlastně probíhá trénink nejmenších hokejistů. Celé akci předcházela důsledná příprava a reklamní kampaň.

Předseda oddílu Patrik Máca přednesl rodičům informace o chodu klubu a systémové výchově mládeže v oddíle. Děti měly možnost zhlédnout trénink 1. a 2. třídy, a rodiče si tak mohli udělat reálný obrázek o tom, jak by mohly právě jejich děti za jeden až dva roky také bruslit.

Všichni účastníci si užili příjemné odpoledne a pro trenéry, kteří připravovali celý program bylo největším poděkováním to, že se všechny děti smály a byly šťastné, že mohou bruslit. Po ukončení prvního tréninku na ledě následovala debata s dětmi a rodiči o metodice výuky bruslení. Všech 18 účastníků této akce bylo pozváno na navazující školičku bruslení, která v oddíle probíhá dvakrát týdně, a sice v pondělí a ve středu od 17:15 do 18:15.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Veselí nad Lužnicí najdete zde.

Citáty

phpO6S6nX
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Až později, když vzpomínáte na to, jak jste hráli hokej jako malí, teprve doceníte, jakou oběť pro vás rodiče přinesli. “

TOPlist