Týden hokeje v Čáslavi

Týden hokeje v Čáslavi

Akce Týden hokeje se v Čáslavi konala již podruhé, a to v sobotu 23.9.2017. Tentokrát do klubu zavítali vzácní hosté – Slavomír Lener a k velké radosti dětí i maskot celého projektu lev Ťuk. Atmosféra byla úžasná. Všichni se náramně bavili a sobotní dopoledne si užili.

Banner

Jak je v Čáslavi zvykem, akce byla organizačně a materiálně zajištěna na vysoké úrovni. Nechyběl ani dětský lékař a pořadatelská služba. K registraci a prezentaci akce klub využil prostory restaurace a klubovny, kde se návštěvníci mohli i občerstvit. Po zaregistrování nově příchozích a rozdání dárků se ujal slova předseda klubu Ing. Viliam Chrenka, který přivítal děti, rodiče a vzácné hosty.

Samotné prezentace a přiblížení programu sobotního dopoledne se již tradičně ujal sportovní vedoucí mládeže Ing. Lukáš Grobelný. Následovalo představení hokejové výstroje rodičům a dětem. K přítomným promluvil taktéž Slavomír Lener, který ocenil nejen krásný čáslavský zimní stadion, ale i skvělou práci klubu ve prospěch mládeže. Celou dobu se dětem věnoval Ťuk.

Nejdříve slalom a střelba odlehčeným pukem na branku – to vše na suchu – a pak už brusle a hokejka. Dětem se na ledě věnovali nejen trenéři klubu a hráči A-týmu, ale i Slavomír Lener. Děti měly možnost si vyzkoušet své, nejen bruslařské, dovednosti na mnoha stanovištích. S prvními krůčky na ledě pomáhali všichni pod dohledem všudypřítomného Ťuka. K dispozici byla spousta sportovního materiálu a pomůcek. Na závěr akce proběhlo společné focení. O tom, že se akce povedla, svědčí i to, že dlouho po oficiálním ukončení se to na ledě ještě hemžilo novými malými Gripeňaty.

Kompletní fotogalerii z týdne hokeje v Čáslavi najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist