Týden hokeje s HC Střelci Jindřichův Hradec

Týden hokeje s HC Střelci Jindřichův Hradec

V neděli 28. 1. se klub HC Střelci Jindřichův Hradec zapojil již potřetí v řadě do akce Týden hokeje, která probíhala celý týden po celé České republice pod patronací ČSLH.

V rámci pravidelného nedělního náboru proběhla tato akce za účasti velkého množství dětí a zájmu rodičů, kteří se ptali na různé věci ohledně zapojení jejich ratolestí do tréninkového procesu.

Všechny děti vyjely na led úderem 9.00 hodiny, aby ukázaly trenérům a rodičům své dovednosti. Každý účastník před vstupem na led obdržel dárky od ČSLH a drobnosti od klubu a nejvíce ze všeho se samozřejmě dětem líbily hokejové dresy, v kterých se hned předvedly na ledě.

Malí Střelci byli k nezastavení

Děti byly rozděleny dle svých dovedností do několika skupin a trénink mohl začít. U každé skupiny byli minimálně dva trenéři, kteří předváděli dětem jednotlivá cvičení. Tréninková jednotka probíhala za dohledu rodičů, kteří byli vždy připraveni poskytnout dětem občerstvení.

Malí Střelci po ledě lítali, plazili se, lezli po čtyřech, jen aby všem předvedli své dovednosti. Hrály se soutěže, hry a na konci i hokej. Náborový trénink proběhl výborně, děti si vše užily a s úsměvem na tváři odcházely z ledu. Klub všem děkuje za hojnou účast a těší se na shledání opět ve středu od 17.00 hodin.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje s HC Střelci Jindřichův Hradec najdete zde.

Citáty

php6cbzQI
Jakub Voráček

mistr světa 2010

„Na tréninky se těším. Je během nich sranda a pořád jste v dobré partě kluků."

TOPlist