Týden hokeje v Nymburku

Týden hokeje v Nymburku

Akce Pojď hrát hokej se v Nymburku zúčastnilo 27. 9. 2019 celkem 15 dětí, které se od příchodu na zimní stadion těšily na to, jak si obléknou reprezentační dres s novým logem a se svou jmenovkou, obují brusle a vyzkouší si na hokejovém tréninku své bruslařské dovednosti.

Nejprve se děti zaregistrovaly, dostaly dárečky a vybraly si své místo v kabině. Poté si s rodiči poslechly prezentaci o klubu a o ledním hokeji.

Nakonec přišlo na řadu to hlavní, na co jsme se všichni těšili, a to byl nástup na ledovou plochu. Někteří z příchozích si od začátku osvojili pohyb na bruslích, jiní využili pomoci trenérů, popřípadě pomůcek. Na ledě jsme se všichni velice dobře pobavili, zahráli si hry, vyzkoušeli drobné bruslařské dovednosti a na závěr jsme se společně vyfotili.

Rozloučili jsme se s tím, že bychom se všichni rádi opět setkali na klubovém tréninku. Budeme doufat, že se akce chlapcům i děvčatům líbila a připojí se k našim Lvíčatům.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Nymburku najdete zde.

Citáty

php61cYMg
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Když jsem byl malý, chtěl jsem hrát všechno. Nebyly počítače a ani příliš jiné zábavy. Navíc pro mne, jako obyčejného kluka, to byla velká výzva.“

TOPlist