Týden hokeje v Nymburku

Týden hokeje v Nymburku

Akce Pojď hrát hokej se v Nymburku zúčastnilo 27. 9. 2019 celkem 15 dětí, které se od příchodu na zimní stadion těšily na to, jak si obléknou reprezentační dres s novým logem a se svou jmenovkou, obují brusle a vyzkouší si na hokejovém tréninku své bruslařské dovednosti.

Nejprve se děti zaregistrovaly, dostaly dárečky a vybraly si své místo v kabině. Poté si s rodiči poslechly prezentaci o klubu a o ledním hokeji.

Nakonec přišlo na řadu to hlavní, na co jsme se všichni těšili, a to byl nástup na ledovou plochu. Někteří z příchozích si od začátku osvojili pohyb na bruslích, jiní využili pomoci trenérů, popřípadě pomůcek. Na ledě jsme se všichni velice dobře pobavili, zahráli si hry, vyzkoušeli drobné bruslařské dovednosti a na závěr jsme se společně vyfotili.

Rozloučili jsme se s tím, že bychom se všichni rádi opět setkali na klubovém tréninku. Budeme doufat, že se akce chlapcům i děvčatům líbila a připojí se k našim Lvíčatům.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Nymburku najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist