Týden hokeje v Kutné Hoře

Týden hokeje v Kutné Hoře

Dne 23. 9. 2017 v rámci akce Týden hokeje proběhla v prostorách kutnohorského zimního stadionu náborová akce pro děti ve věku od 4 do 8 let a jejich rodiče.

Akci pod záštitou Českého svazu ledního hokeje pořádal klub SK Sršni Kutná Hora. Všechny děti, které se zaregistrovaly (tentokrát jich bylo celkem 24), obdržely svůj vlastní hokejový reprezentační dres, omalovánky, sušenky a další upomínkové předměty.

Na ledě se pak mohly v průběhu dopoledne podívat na své budoucí potenciální spoluhráče, vyzkoušet si své bruslařské a hokejové dovednosti při hrách a soutěžích, při samostatném nájezdu na opravdového brankaře se v případě úspěchu mohly radovat ze své první vstřelené branky.

V zázemí klubu si pak děti mohly zkusit některé součásti hokejové výstroje, společně s rodiči si také prohlédly tělocvičnu, posilovnu a hokejovou střelnici. Pro rodiče byla také připravená krátká prezentace hokeje a hokejového klubu SK Sršni.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kutné Hoře najdete zde.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“

TOPlist