Týden hokeje v Třinci

Týden hokeje v Třinci

Středeční odpoledne patřilo ve WERK ARENĚ celorepublikové akci Týden hokeje. Během dvouhodinového programu si zhruba padesátka malých dětí vyzkoušela, jaké je to být hokejistou a pod dohledem trenérů učinila své první krůčky na ledě.

Po vyplnění a odevzdání přihlášky kluci a holky obdrželi reprezentační dresy, mohli se vyfotit s dráčkem Werkáčkem, Martinem Adamským a Marianem Adámkem nebo získat jejich podpisy. Poté se spolu se svými rodiči přesunuli do kabiny, kde byli přivítáni hlavním trenérem Ocelářů Václavem Varaďou a následně už se slova ujal Jiří Raszka.

Kouč mladšího dorostu všem zúčastněným představil hokej jako zábavný a velmi přínosný sport, následně se rodiče dozvěděli, co je potřeba udělat pro to, aby jejich dítko začalo hrát hokej a také to, co třinecký klub nabízí začínajícím hokejistům.

A pak už se šlo na led. Děti brzy učinily své první krůčky na ledě a záhy už bylo na hrací ploše velmi živo. V jedné z útočných třetin se předvedli i malí Oceláři. Hráči čtvrté třídy nejprve ukázali dovednostní trénink a vzápětí všem zúčastněným prezentovali minihokej. Na závěr vydařené akce samozřejmě nemohla chybět ani společná fotografie.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Třinci najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist