Týden hokeje v Táboře

Týden hokeje v Táboře

Pondělní podvečer se na zimním stadionu nesl ve znamení mládí, radosti a zábavy. Táborský díl celorepublikové akce Pojď hrát hokej tentokrát přilákal 18 dětí.

Banner

Od trenéra mládeže HC Tábor a „styčného důstojníka“ celé akce Jana Boháče si nejprve rodiče s dětmi vyslechli pár základních informací k hokeji a jeho fungování v táborském klubu a poté už se potencionální hokejové naděje vydaly na led, kde je čekala pestrá paleta her na bruslích, lehkých cvičení a další zábavy. Domů si odnesly spoustu zážitků a s nimi i originální hokejovou láhev.

„Myslím si, že se akce vydařila. Přišlo na ni osmnáct dětí a drtivá většina z nich už navštěvuje naši školičku bruslení, která je pro nás stěžejní záležitostí. Jsme rádi, že mají děti o bruslení, potažmo o první hokejové krůčky zájem,“ nechal se slyšet Jan Boháč.

Atmosféru pondělní akce Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje vystihuje i přiložená fotogalerie.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Táboře najdete zde.

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“