Týden hokeje v Lounech

Týden hokeje v Lounech

V neděli 28. 1. 2018 se na zimním stadionu v Lounech uskutečnila náborová akce místního hokejového klubu v rámci Týdne hokeje.

Klub připravil pro zájemce o hokej šatnu s propagačním materiálem, šéftrenér mládeže Jan Trefný představil rodičům klub HC Slovan Louny, vyzdvihl především možnost navštěvovat hokejové třídy a spolupráci s extraligovými kluby HC Verva Litvínov a Piráti Chomutov v oblasti mládeže.

Poté následoval program na ledě, kde mohli účastníci sledovat trénink přípravky. Do přípravky chodí děti narozené v roce 2011 a mladší. V ukázce tréninku převládala herní forma. Tyto ukázky už sledovaly zúčastněné děti na ledě, v reprezentačních dresech, které dostaly při příchodu jako dárek.

V příštích 40 minutách si děti vyzkoušely trénink na ledě i na suchu, naučili se vstávat z ledu, udělali své první krůčky, a nakonec si zastříleli na skutečného brankáře, kterého si klub vypůjčil z družstva ročníku 2010.

Na konci akce se všichni společně vyfotili. Díky všem, kteří přišli a těm, kdo s celou akcí pomáhali.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Lounech najdete zde.

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“

TOPlist