Týden hokeje ve Světlé nad Sázavou

Týden hokeje ve Světlé nad Sázavou

V pondělí 20. září 2021 v 16:00 hodin se ve sportovním zařízení Pěšinky uskutečnila v pořadí už osmá náborová akce pod názvem Pojď hrát hokej.

Banner

Tradiční akce, která probíhá pod záštitou Českého hokeje v rámci celorepublikového projektu Týden hokeje, přilákala do Pěšinek 20 malých hokejistů a hokejistek. Po nutné registraci děti absolvovaly na rozehřání zábavné hry na hřišti za hokejovou halou, zatímco pro rodiče byla připravena krátká prezentace o akci Týden hokeje a o podpoře hokejové mládeže ze strany svazu a klubu.

Všem malým sportovcům byla následně zapůjčena potřebná hokejová výstroj, ve které se již vyrazilo na ledovou plochu vstříc prvním hokejovým zážitkům. Po krátkém seznámení s ledem děti absolvovaly spoustu her plných zábavy, při kterých si osvojovaly základní bruslařské a hokejové dovednosti.

Po hromadné fotografii všech dětí s našimi trenéry byl program na ledě ukončen a pro zájemce byla připravena ještě malá prohlídka zázemí našeho zimního stadionu. Všem účastníkům akce tímto děkujeme a těšíme se na další společná setkání s ledním hokejem.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Světlé nad Sázavou najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“