Týden hokeje v Třinci

Týden hokeje v Třinci

Ve středu 25. září odpoledne se v Mini WERK ARENĚ uskutečnil další ročník celorepublikové náborové akce s názvem “Pojď hrát hokej” a cestu na třinecký stadion si společně s rodiči či prarodiči našlo 53 dětí!

Náborová akce odstartovala v 16:00 a po vyplnění přihlášky a registraci do projektu získali všichni malí účastníci svůj první reprezentační dres a další upomínkové předměty. Následně se společně se svým doprovodem přesunuli do klubovny Mini WERK ARENY, kde pro ně byla připravena krátká informativní prezentace v podání sportovního manažera Jiřího Juříka a šéftrenéra Reného Muchy.

V prvním patře menšího z třineckých stadionů si pak kluci i holky mohli zastřílet na skutečnou hokejovou branku a na tatami si pod dohledem Romana Šimíčka a kondiční trenérky Ivety Kochové vyzkoušeli také suchou přípravu. A pak už se šlo na led!

Na ledové ploše si děti převzali trenéři a dorostenci třineckého klubu a v Mini WERK ARENĚ bylo brzy pořádně veselo! S kluky i holkami se na ledě proháněl také Dráček Werkáček a nechyběl ani maskot Českého hokeje, lev Ťuk! Velkým překvapením pro děti byla účast dvou obránců Ocelářů, Tomáše Kundrátka a Lukáše Krajíčka, kteří rovněž nazuli brusle a zapojili se do dění na ledě!

Pro všechny účastníky byla připravena také ukázka minihokeje v podání malých Ocelářů a kluci i holky si rovněž mohli vyzkoušet také několik cviků na ledě, do kterých se po hlavě vrhli také Dráček Werkáček s Ťukem.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Třinci najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist