Týden hokeje v Uherském Brodě

Týden hokeje v Uherském Brodě

Dne 21. 9. 2021 jsme uskutečnili na ZS v Uherském Brodě program pro rodiče a děti v rámci akce Týden hokeje, a to pod záštitou Českého hokeje.

Banner

Akce určené dětem od 4 do 8 let se zúčastnilo 22 dětí, které se při vstupu zapsaly, dostaly láhev na pití a klíčenku, a absolvovaly krátkou prezentaci o ledním hokeji, našem klubu a o podpoře programu Týden hokeje.

Poté se přemístily do šaten, kde byla možnost zapůjčení hokejové výstroje. Pak šly na ledovou plochu. Tam již čekalo osm trenérů našeho klubu, kteří měli pro děti připravený zábavný program na čtyřech stanovištích (ukázka minihokeje, hry s míčky, střelba na malé branky, chytání hada za ocas a další hry).

Věříme, že zúčastněné děti absolvují již sobotní trénink v bruslařské školce v 7:30 hodin. Závěrem chceme poděkovat všem, co se akce zúčastnili a pomáhali s přípravou.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Uherském Brodě najdete zde.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“

TOPlist