Týden hokeje v Chomutově

Týden hokeje v Chomutově

Dne 22. 1. 2018 proběhla v SD aréně v Chomutově náborová akce Týden hokeje. Náborová akce byla zahájena v 16.00 v klubovém Press centru PIRÁTI Chomutov. Rodiče byli přivítání před hokejovou arénou a nasměrování pracovníkem klubu do již zmíněného centra.

Zde při sledování videoprezentace byl představen program ČSLH v oblasti získávání nových hokejových adeptů ledního hokeje. Byl zde promítnut i film o historii a současnosti hokejových Pirátů. Prezentaci byli přítomni profesionální trenéři mládeže se svými asistenty, kteří celou akci organizovali a zabezpečovali. Dále zde byli přítomní hráči A-týmu, kteří svou přítomností a podpisovou akcí podpořili Týden hokeje.

Po ukončení prezentace byl připraven na hlavní ledové ploše ukázkový trénink mladší věkové kategorie. Rodiče zde měli možnost vidět hokejový trénink na vlastní oči. Jako poslední byl za přítomnosti asistentů modelový trénink nejmenší věkové kategorie. Zde měly nově příchozí děti možnost zapůjčení hokejové výstroje a možnost učinit první bruslařské krůčky na samotné ledové ploše.

Závěrem lze kvitovat počet dětí, které skutečně brusličky obuly a prakticky pod vedením hokejových trenérů prvně vyjely na led.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Chomutově najdete zde.

Citáty

phpmYA6n6
Petr Mrázek

brankář Detroitu Red Wings

„Gólman se nesmí bát hrát holí, musí mít přehled.“

TOPlist