Týden hokeje ve Světlé nad Sázovou

Týden hokeje ve Světlé nad Sázovou

V pondělí 21. ledna 2018 v 15:30 hodin se ve sportovním zařízení Pěšinky uskutečnil další ročník náborové akce pod názvem Pojď hrát hokej.

Akce, která probíhá pod záštitou Českého hokeje v rámci celorepublikového projektu „Týden Hokeje“ přilákala do Pěšinek 24 malých hokejistů a hokejistek. Tentokráte se akce zúčastnil i oficiální maskot tohoto projektu Ťuk společně s významnou osobností ledního hokeje v podobě trojnásobného mistra světa Viktora Ujčíka.

Po nutné registraci děti využily rozcvičovny hokejového klubu a absolvovaly zábavné hry na suchu, zatímco pro rodiče byla připravená krátká prezentace o akci Týden hokeje a o podpoře hokejové mládeže ze strany svazu a klubu. 

Následně byla zapůjčená potřebná hokejová výstroj, ve které se již vyrazilo na ledovou plochu. Po krátkém seznámení s ledem děti absolvovaly spoustu her plné zábavy, při kterým si osvojovaly základní bruslařské a hokejové dovednosti. 

Na druhé straně plochy probíhal souběžně ukázkový trénink nejmladší přípravky HC Světlá nad Sázavou. Po hromadném focení všech dětí a trenérů byl program na ledě ukončen a pro zájemce byla připravena prohlídka zázemí zimního stadionu. Všem účastníkům akce tímto děkujeme a těšíme se na další společná setkání s ledním hokejem.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Světlé nad Sázavou najdete zde.

Citáty

phpmYA6n6
Petr Mrázek

brankář Caroliny Huricanes

„Gólman se nesmí bát hrát holí, musí mít přehled.“

TOPlist