Týden hokeje v Lounech

Týden hokeje v Lounech

V sobotu 23.9.2017 se na zimním stadionu v Lounech uskutečnila náborová akce místního hokejového klubu v rámci Týdne hokeje.

Klub připravil pro zájemce o hokej šatnu s propagačním materiálem, šéftrenér mládeže Jan Trefný představil rodičům klub HC Slovan Louny, vyzdvihl především možnost navštěvovat hokejové třídy a spolupráci s extraligovými kluby HC Verva Litvínov a Piráti Chomutov v oblasti mládeže.

Poté následoval program na ledě, kde mohli účastníci sledovat trénink přípravky. Do přípravky chodí děti narozené v roce 2011 a mladší. V ukázce tréninku převládala herní forma.

Tyto ukázky už sledovaly zúčastněné děti na ledě v reprezentačních dresech, které dostaly při příchodu jako dárek.

V příštích 40 minutách si i děti vyzkoušely trénink, rozdělily se do tří skupin podle dovedností a zahrály si na honěnou kolem branek, na veverky, jezdily slalom, střílely na brankáře a na závěr se přetahovaly o lano.

Na konci akce se všichni společně vyfotili. Klub děkuje všem, kteří přišli a těm, kdo s celou akcí pomáhali.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Lounech najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."

TOPlist