Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

Stejně jako v jiných městech se Týden hokeje uskutečnil i ve Dvoře Králové nad Labem. V 16.00 byla podle plánu zahájena registrace účastníků akce, na kterou se nakonec dostavilo 34 účastníků.

Poté, co všichni bez problémů zvládli úvodní formality, vyplnili si svá jména na obdržené dresy a zabydleli se v hokejové kabině, začala dětem ukázková rozcvička, které se děti aktivně zúčastnily. Pro rodiče byla souběžně s rozcvičkou připravena krátká prezentace ledního hokeje a projektu Pojď hrát hokej a byly jim předány informace k chodu hokejového oddílu.

Na závěr prezentace proběhla ukázka hokejové výstroje a rodiče byli informováni o bezpečnosti ledního hokeje v dnešní době. Po ukončení rozcvičky dětí a prezentace pro rodiče, se děti začaly připravovat na program na ledě. Děti společně pod vedením trenéru absolvovaly abecedu bruslení a jednoduché hry v kolektivu.

Na konec programu si vyzkoušely střelbu na brankáře, která měla u dětí velký úspěch a radost ze vstřelených branek byla obrovská. Na závěr akce proběhlo společné focení a rozloučení se všemi zúčastněnými. Akce se dětem líbila a těší se na další hokejové krůčky v našem klubu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Dvoře Králové nad Labem najdete zde.

Citáty

phpUMFfEM
Andrej Šustr

obránce Tampy Bay Lightning

„Musíte si uvědomit, že pokud se vám nechce, tak se na vaše místo čeká dalších x hráčů, kteří jsou ochotní tomu obětovat cokoliv. "

TOPlist