Týden hokeje v Uničově

Týden hokeje v Uničově

Dne 26. 9. 2019 od 17:00 se na zimním stadionu v Uničově uskutečnila další akce pod názvem „Pojď hrát hokej“. Akce se zúčastnilo přes 58 dětí z Uničova a okolí.

Banner

Po zaregistrování byly děti odvedeny do šatny, kde se nachystaly na led. Poté byly děti rozděleny do skupin podle úrovně dovedností.

S dětmi, které už na bruslích umí, hrály asistentky z řad hráček našeho ženského družstva různé hry (chytání kruhů, sbírání míčků a puků). Dětem, které se s bruslením teprve seznamovaly, pomáhal náš zkušený trenér Standa zvládnout první krůčky na ledě. Některé děti si pomáhaly se židličkou, jiné to zkoušely hned samy.

Všem se u nás moc líbilo. Rodiče a hlavně děti si akci moc užili.

Na závěr proběhlo společné focení. Dětem byly rozdány dárky a všechny děti byly pozvány do „školičky bruslení“, která u nás v Uničově probíhá dvakrát týdně a na kterou se dětičky vždycky moc těší.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Uničově najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."

TOPlist