Týden hokeje v Ostrově

Týden hokeje v Ostrově

Dne 19. 9. 2018 se na zimním stadionu v Ostrově uskutečnila náborová akce Týden hokeje. Akce se konala pod záštitou Českého hokeje. Hokejový klub HC Čerti Ostrov zorganizoval akci velmi zodpovědně a potřebnou propagaci náboru provedl v mateřských školách v Ostrově a blízkém okolí, jakož i na základních školách v Ostrově. Propagační materiály (dodané Českým hokejem) byly vystaveny v prostorách zimního stadionu.

Banner

Vedení HC Čerti Ostrov (Vlastimil Šindar, Radek Schmied, Jan Pater) zajišťovalo propagaci a prezentaci klubu veřejnosti. V rámci propagace této akce byl opakovaně pouštěn velmi zdařilý klip "Pojď hrát hokej", který dodal Český hokej.

Za sportovní část náboru byl odpovědný hlavní trenér mládeže HC Čerti Ostrov Mgr. Radek Škarda, který vypracoval harmonogram této události dle metodického doporučení Českého hokeje. Ostatní trenéři, pracovníci a hráči klubu (Marie Moisesová, Milan Čornyj, Pavel Šneberger, Jana Paterová, Lucie Růžičková, Tomáš Jessl, Petr Manlík, Radim Slovák, Jakub Krejsa, Jaroslava Králová, Kateřina Růžičková, Martin Danyo, Michal Dvorožňák, Vlastimil Šindar, Radek Schmied) pomáhali s přípravou této akce.

Jako demonstrátoři byli vybráni žáci klubu HC Čerti Ostrov (rok nar. 2009 – 2011). Domníváme se, že tyto a podobné akce jsou velmi potřebné k nárůstu hokejové základny našeho klubu.

Časový harmonogram byl následující:
17:00 – 17:30: registrace nových zájemců (Pater, Růžičková, Paterová)
17:30 – 17:45: prezentace klubu ( Šindar, Schmied, Pater), ukázka hokejové výstroje: (Dvorožňák, Danyo, Slovák)
17:45 – 18:00: ukázka tréninku na ledě (Jessl, Šneberger, Moisesová, Krejsa, Manlík, Slovák)
18:00 – 18:10: pomoc s oblékáním (Dvorožňák, Slovák, Danyo)
18:10 – 18:15: přivedení dětí na střídačky (Moisesová, Růžičková K., Králová)
18:15 – 18:40: program na ledě (Moisesová, Dvorožňák, Šneberger, Jessl, Čornyj, Manlík, Slovák, Krejsa, Danyo, Růžičková K., Králová)
18:40 – 19:00: společné foto
19:00 – 19:05: zakončení akce

Celkový počet nově zaregistrovaných členů: 15

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Ostrově najdete zde.

Citáty

phpzDiBkV
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Hokej je krásný týmový sport, ve kterém je možné prožít plno skvělých momentů.“

TOPlist