Týden hokeje v Kutné Hoře

Týden hokeje v Kutné Hoře

Již tradiční hokejovou akci pro nejmenší uspořádal v rámci „Týdne s hokeje“ ve spolupráci s Českým hokejem hokejový klub SK Sršni Kutná Hora. V sobotu 22. září 2018 se na kutnohorský zimní stadion přišlo podívat více než 30 dětí.

Celkem 19 dětí se zaregistrovalo do projektu „Pojď hrát hokej“ a odnesly si tak upomínkové předměty, jako třeba dětský hokejový dres se lvíčkem na prsou, odznaky a další drobnosti.

Na ledě i mimo něj se dětem věnovali trenéři, počínaje školkou bruslení pana Kopeckého až po trenéry mladších žáků. Na části ledové plochy se také hrál minihokej, zbytek pak patřil nováčkům.

Děti si vyzkoušely základy bruslení, střelbu na branku a různé hry. Rodiče měli mezitím možnost seznámit se s fungováním klubu a jeho zázemím. Každý, kdo o to projevil zájem, měl možnost prohlédnout si například posilovnu, klubovnu nebo „suchou střelnici“.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kutné Hoře najdete zde.

Citáty

php61cYMg
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Když jsem byl malý, chtěl jsem hrát všechno. Nebyly počítače a ani příliš jiné zábavy. Navíc pro mne, jako obyčejného kluka, to byla velká výzva.“

TOPlist