Týden hokeje v Humpolci

Týden hokeje v Humpolci

22. ledna pořádal oddíl TJ Jiskra Humpolec na domácím zimním stadionu, v rámci "Týdne hokeje", setkání s dětmi a rodiči. Konal se zde totiž projekt "Pojď hrát hokej", jenž probíhá po celé republice za podpory Českého hokeje.

Banner

V předchozím týdnu navštívili naši trenéři místní školky, kde vyprávěli o hokeji a předvedli a vyzkoušeli dětem výstroje.

Na vlastní akci dorazilo 19 dětí, z toho 12 nováčků, kteří se radovali z dresu nároďáku. Když trenéři převzali děti na rozcvičku, získali rodiče čas na prezentace důležitých informací o našem klubu, hokeji a programu akce.

Po prezentaci nastal očekávaný program na ledě. Nechyběla opičí dráha, brankové bludiště, jízda v pneumatice, střelba na bránu, přetahování na laně a veleoblíbená jízda v popelnici. Na části kluziště probíhal vzorový zápas prvňáčků, ke kterému se později připojili i zdatnější nováčci.

Závěrečné focení s pokřikem bylo potvrzením pohodové atmosféry a spokojených účastníků i pořadatelů.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Humpolci najdete zde.

Citáty

phphqstv0
Jiří Šlégr

Olympijský vítěz a držitel Stanley Cupu

„Až do osmé třídy by mělo být jedno, jestli dítě hraje v obraně nebo útoku. Měl by si vyzkoušet všechno. I útočník musí umět bránit, stejně jako obránce útočit.“

TOPlist