Týden hokeje v Hronově

Týden hokeje v Hronově

V úterý 23. 1. 2018 od 15:30 na zimním stadionu Wikov aréna v Hronově uspořádal hokejový oddíl HC Wikov Hornov náborovou akci mladých hokejistů v rámci sportovní akce Týden hokeje, která se konala ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

I přes nepřízeň počasí si do místní Wikov arény v doprovodu rodičů našlo cestu necelých 20 nových hokejových nadějí, které po krátké prezentaci vyjely do arény a užily si hokejové hrátky na zdejší hokejové ploše.

Pod vedením zkušených trenérů a jejich pomocníků prožili noví členové hokejového oddílu HC Wikov Hronov první krásné hokejové zážitky. Pro hokejový klub HC Wikov Hronov vzešlo z této akce 7 nových mladých hokejistů, kteří se zaregistrovali hned v době konání zmiňované akce.

Všechny děti obdržely od Českého svazu ledního hokeje reprezentační dresy a další malé dárky a měly možnost si poprvé obléci hokejovou výzbroj.

Celá akce se setkala s velkým a kladným ohlasem. Přejeme všem malým hokejistům mnoho úspěchů v jejich hokejové kariéře.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Hronově najdete zde.

Citáty

phpL4QJvY
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Mám 5 dětí, učil jsem je bruslit, ale nenutil do hokeje. Sport si vybrali stejně jako já sami. Dnes jsou dobří v golfu, hokeji, baseballu.“

TOPlist