Týden hokeje v Trutnově

Týden hokeje v Trutnově

Dne 26. 9. 2019 v čase od 16.30 do 18.30 hodin byla na zimním stadionu v Trutnově managementem klubu pod vedením Jaroslava Řeháka uskutečněna náborová akce Týden hokeje. Ta probíhá pod záštitou Českého hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej.

Akci vedení klubu hodnotí jako velmi zdařilou, zúčastnilo se jí 32 dětí, které byly doprovázeny rodiči.

Pro rodiče nových dětí byla nejdříve provedena prezentace v klubovně zimního stadionu. Zde se rodiče dověděli nejzákladnější věci o trutnovském hokeji. Rodičům bylo mj. sděleno, že mají možnost si od klubu bezplatně zapůjčit hokejovou výstroj pro své děti, což velmi přivítali. Dále byla rodičům prezentována struktura a funkčnost trutnovského klubu a způsob spolupráce s Českým hokejem v rámci materiálního zabezpečení. Závěrem bylo rodičům prezentováno, proč je dobré hrát právě hokej.

Dále pokračoval program na ledě, který byl v časové dotaci 60 minut. Nejdříve byla provedena ukázka tréninku kategorie třetích tříd, kdy se během tohoto tréninku všem dětem věnovalo 5 trutnovských trenérů a 2 hráči z juniorky. Dále byla provedena na jedné třetině hřiště ukázka minihokeje. Na závěr celé akce došlo ke společnému focení.

V rámci komunikace s rodiči těchto dětí bylo z jejich strany přislíbeno, že se zapojí do tréninkových jednotek v náborové kategorii a převzali si kontakt na činovníky HC Trutnov z.s.

V rámci marketingu byla tato akce zveřejněna prostřednictvím letákových tiskovin, které byly distribuovány Českou poštou do obcí a vesnic kolem Trutnova, a dále prezentována v lokálním tisku Trutnovinky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Trutnově najdete zde.

Citáty

phpN55Dga
Martin Ručinský

olympijský vítěz z Nagana

„Dnes je nejdůležitější bruslení, protože hokej se neuvěřitelně zrychlil. Na dovednostních disciplínách jako je střelba nebo technika hole se dá pracovat."

TOPlist