Týden hokeje v Příbrami

Týden hokeje v Příbrami

Ve středu 23. 1: 2019 se od 17 hodin konala akce Pojď hrát hokej na zimním stadionu v Příbrami. Celou tuto akci navštívilo a zaregistrovalo se 23 dětí. Po této úvodní registraci se děti v připravené kabině za pomoci svých rodičů a našich asistentů přezuly do bruslí, oblékly helmy a šly na led vyzkoušet si bruslení s trenéry HC Příbram.

V 17:20 proběhla ve VIP salonku klubu HC Příbram krátká prezentace, kde bylo rodičům vysvětleno, co vše hokej a tréninky ledního hokeje obsahují, s důrazem na jeho nízkou finanční náročnost. Dále proběhlo představení našeho hokejového klubu, jeho fungování, přístup k výchově dětí a prezentace nejen tréninku, ale i výstroje a bezpečnostních prvků (výstroje).

Jsme rádi, že v Příbrami má hokej dobré jméno a tato akce našeho klubu za velké podpory Českého hokeje přilákala opět nové zájemce. Věříme, že jsme dětem přiblížili bruslení a lední hokej jako takový, a to formou her a soutěží a tuto akci si všechny děti užily.

Za náš klub velká spokojenost. Nejen s výsledkem akce, ale i s přípravou a podporou ČH.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Příbrami najdete zde.

Citáty

phpL4QJvY
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Mám 5 dětí, učil jsem je bruslit, ale nenutil do hokeje. Sport si vybrali stejně jako já sami. Dnes jsou dobří v golfu, hokeji, baseballu.“

TOPlist