Malí hokejisté z jižní Moravy viděli díky projektu Pojď hrát hokej hvězdy světového hokeje

Malí hokejisté z jižní Moravy viděli díky projektu Pojď hrát hokej hvězdy světového hokeje

Hvězdní útočníci Malkin s Ovečkinem a další esa světového hokeje. Ti všichni a mnozí další byli k vidění na Carlson Hockey Games během uplynulého víkendu v Brně. A díky projektu Pojď hrát hokej měli malí hokejisté z jižní Moravy šanci vidět tyto hvězdy na vlastní oči.

Projekt Pojď hrát hokej totiž vždy oslovuje všechny kluby v regionu vybrané reprezentační akce, které organizují mládežnický hokej a jsou součástí projektu Pojď hrát hokej, do nejž se můžou přihlásit všechny kluby s mládežnickou strukturou. To znamená i ty úplně nejmenší organizace. V tomto případě bylo tedy osloveno všech 10 klubů v Jihomoravském kraji včetně HC Zastávka, HC Blansko či HC Boskovice.

Během letošních Carlson Hockey Games tak děti mohly na zápas Ruska s Finskem, což pro ně musel být při tak hvězdně nabité sestavě Rusů ohromný zážitek. Vidět naživo Ovečkina s Malkinem se jen tak někomu nepoštěstí. Další děti pak v neděli viděly severské derby Finsko - Švédsko.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“

TOPlist