Týden hokeje u kladenských Rytířů

Na šest desítek dětí si v pondělí na ČEZ stadionu vyzkoušelo, jaké to je být kladenským hokejistou. První hokejové krůčky udělali kluci i holky pod dohledem zkušených trenérů a klubových legend, včetně majitele a útočníka Rytířů Jaromíra Jágra!

Banner

„Hokejové začátky nejsou jednoduché. Týden hokeje je skvělá akce, jejím cílem je přilákat co nejvíc dětí na zimní stadiony a vytvořit co největší konkurenci, abychom zase začali vozit medaile. Jsem moc rád, že přišlo hodně dětí," řekl Jágr novinářům.

Společnost hokejovému králi na ledě dělali kromě hráčů A-týmu i další velké osobnosti. Zhruba hodinový program na ledě zahájili olympijští vítězové Pavel Patera a Libor Procházka společně s kanonýrem Petrem Tonem. Při cvičeních na ledě zase vypomáhali Jiří Tlustý a Radek Smoleňák. „Dnes nešlo tolik o to, abychom děti něco učili. Snažili jsme se jim hlavně ukázat, že hokej je zábava v kolektivu a je to mnohem lepší, než sedět doma u počítače," prohlásil bývalý kapitán národního týmu.

Druhá náborová akce v rámci Týdne hokeje se na ČEZ stadionu uskuteční v neděli 23. září od 15 hodin, tentokrát pod patronací oddílu PZ Kladno.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje u kladenských Rytířů najdete zde.

Citáty

phpPaAR8p
Peter Forsberg

Švédská legenda a člen Triple Gold Clubu

„Rodiče! Užívejte si to, dělejte vše pro dítě. Držte je u více sportů. Nestresujte je.“