Týden hokeje ve Vyškově

Týden hokeje ve Vyškově

Již popáté jsme se opět zapojili do celorepublikové akce „Pojď hrát hokej“, která se koná po celé republice pod záštitou Českého hokeje.

Banner

V sobotu 25. 1. 2020 plnili už v 8 hodin první nedočkaví zájemci vchod zimního stadionu ve Vyškově. Celkem přišlo 38 dětí, z toho se 24 zaregistrovalo.

Děti, které se neregistrovaly, bruslily bez ohledu na dres. Děti měly možnost si vypůjčit hokejovou výstroj. Ledová plocha byla rozdělena na pět částí a pod dohledem trenérů MBK děti plnily různé bruslařské úkoly. Část ledové plochy využívaly samostatně bruslící děti a ty, co se samy neudržely, mohly bruslit za pomoci rodičů.

V průběhu akce proběhla připravená přednáška pro rodiče. Akce se zúčastnilo 12 trenérů, 2 asistenti, 5 rodičů a 6 hokejistů MBK Vyškov, kteří pomáhali s organizací akce. Z pohledu MBK Vyškov byla akce úspěšná a doufáme, že noví adepti posílí náš klub.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Vyškově najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."

TOPlist