Týden hokeje v Třebechovicích pod Orebem

Týden hokeje v Třebechovicích pod Orebem

V neděli 29. 9. 2019 proběhla i v Třebechovicích pod Orebem další náborová akce Českého hokeje Pojď hrát hokej. Přestože pravidelná bruslařská a hokejová sezona začala v Třebechovicích teprve před týdnem, našlo si na místní zimní stadion cestu deset nových dětí, které doprovázeli rodiče.

Je velmi optimistické, že se jednalo především o dětí ročníku 2012 a mladší, což je ideální věk pro začínající hokejisty.

Trenéři mládežnických kategorií oddílu ledního hokeje SK Třebechovice pod Orebem připravili pro všechny pestrý program. Nejdříve děti zhlédly ukázku stanovištního tréninku přípravky, poté nejmenší hokejisté přivítali slavnostně na led nové děti. Následovala výuka bruslení dle dovedností. Důraz byl kladen na hru a zábavu.

Po společné fotografii proběhla ještě schůzka s rodiči, kde šéftrenér mládeže Roman Šinkovský zodpovídal dotazy a vysvětloval rodičům, jak oddíl funguje. Děti si mezitím prohlédly zázemí stadionu a seznámily se s hokejovou výstrojí.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Třebechovicích pod Orebem najdete zde.

Citáty

phpl0UY4f
Dominik Hašek

Brankář s vysokoškolským titulem

Pokud hráč nemá šanci hrát nejvyšší ligu, ale chce zůstat u dobrého hokeje a tu možnost dostane na univerzitě, tak je to skvělá věc a já tuhle myšlenku univerzitní ligy jedině podporuju.

TOPlist