Týden hokeje v Nymburku

Týden hokeje v Nymburku

Týden hokeje se v HC Nymburský Lev uskutečnila 21. 9. 2017. Akce se zúčastnilo jedenáct dětí, které se nejprve zaregistrovaly, dostaly dárečky a poté si vybraly své místo v kabině.

Společně se vydaly na prohlídku zázemí zimního stadionu, poslechly si s rodiči prezentaci klubu o ledním hokeji a nakonec přišlo na řadu to hlavní, na co jsme se všichni těšili, a to byl nástup na ledovou plochu.

Někteří z příchozích si od začátku osvojili pohyb na bruslích, jiní využili pomoc trenérů, popřípadě pomůcek. Na ledě se všichni velice dobře pobavili, zahráli si hry, vyzkoušeli drobné bruslařské dovednosti a na závěr se společně vyfotili. Trenéři se s dětmi rozloučili s tím, že by se se nimi opět rádi setkali v pondělí na tréninku.

V klubu doufají, že se akce chlapcům líbila a připojí se k ostatním Lvíčatům.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Nymburku najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist