Týden hokeje v České Třebové

Týden hokeje v České Třebové

V úterý 24. 9. 2019 se v našem Mládežnickém hokejovém oddíle uskutečnilo už sedmé pokračování projektu Českého hokeje Pojď hrát hokej. Akce pojmenovaná Týden hokeje přivedla na zimní stadion Na Skalce 17 dětí.

Po nezbytné registraci a obdržení dárků poskytnutých Českým hokejem se děti s rodiči odebraly do klubovny zimního stadionu, kde jim byl představen náš oddíl a hra lední hokej formou prezentace. Jelikož děti informace o provozu našeho oddílu moc nebavily, vzali je trenéři na krátkou a zábavnou rozcvičku, což účastníci, ale hlavně rodiče, ocenili a mohli soustředěně vnímat prezentaci.

Po prezentaci byla připravena krátká ukázka tréninku nejmenších hokejistů, a to pod vedením našeho šéftrenéra. Po zhlédnutí této ukázky už děti odešly do kabiny obout brusle a helmy zapůjčené naším oddílem. Pak už nebránilo nic v tom, aby 17 dětí pod vedením 8 zkušených trenérů a 8 pomocníků z řad starších žáků dovádělo na ledě a vyzkoušelo, jaké je to být hokejistou v našem Mládežnickém hokejovém oddíle.

Závěr akce patřil fotografování všech účastníků a po hlasitém pokřiku AHOJ jsme se se všemi rozloučili. Děti i rodiče odcházeli ze zimního stadionu Na Skalce spokojeni, o čemž svědčilo poděkování rodičů za krásnou akci a rozzářené oči zúčastněných dětí.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v České Třebové najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist