Týden hokeje v Kutné Hoře

Týden hokeje v Kutné Hoře

Již tradiční hokejovou akci pro nejmenší uspořádal v rámci „Týdne hokeje“ ve spolupráci s ČH hokejový klub SK Sršni Kutná Hora.

V sobotu 26. ledna 2019 se na kutnohorský zimní stadion přišlo podívat více než 40 dětí. Celkem 30 dětí se zaregistrovalo do projektu „Pojď hrát hokej“, a odnesly si tak upomínkové předměty, jako třeba dětský hokejový dres se lvíčkem na prsou, odznaky a další drobnosti.

Na ledě (i mimo něj) se dětem věnovali trenéři, počínaje školkou bruslení pana Kopeckého až po trenéry starších žáků. Na části ledové plochy se také hrál minihokej, zbytek pak patřil nováčkům. 

Děti si vyzkoušely základy bruslení, střelbu na branku a různé hry. Rodiče měli mezitím možnost seznámit se s fungováním klubu a jeho zázemím. Všichni, kdo o to projevili zájem, měli možnost prohlédnout si například posilovnu, klubovnu nebo „suchou střelnici“.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kutné Hoře najdete zde.

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“

TOPlist