Týden hokeje v Nové Pace

Týden hokeje v Nové Pace

Dne 24. 9. 2017 se konala na zimním stadionu v Nové Pace náborová akce Týden hokeje.

Akce byla zahájena v 10:00 prezentací příchozích v prostorách u hlavního vchodu zimního stadionu. Vyplněním formuláře dostaly děti reprezentační hokejový dres s vyznačením křestního jména. Takto se zapsalo 20 dětí, chlapců i dívek z celého Novopacka (Nová Paka, Stará Paka, Úbislavice), z Prahy a Hradce Králové.

Program pokračoval prezentací akce v hokejové klubovně vybavenou velkou televizní obrazovkou. Po přemístění do další šatny se děti převlékaly a zkoušely hokejovou výstroj a výzbroj. Na ledě bylo připraveno osm stanovišť pro zábavné hry a cvičení. Na ledové ploše byl představen i pukomet. Mimo led byla připravena slalomová dráha a branka pro zkoušku střelby.

V jedné třetině probíhalo představení minihokeje od nejmenších dětí po hráče straších žáků. Ve střední třetině byla volná zóna pro rodiče s dětmi a v další třetině byly rozmístěny jednotlivá pracoviště pod vedením kvalifikovaných trenérů. Na jednotlivých stanovištích byly děti odměňovány cenami. Kromě věcí od ČSLH poskytl pořadatel akce klubové kotouče a vlaječky. Na závěr se všichni zúčastnění společně vyfotografovali. Akce byla úspěšná co do počtu zájemců a zvládnutá velmi dobře pořadatelsky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Nové Pace najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist