#HokejDoma: Jak trénovat doma s dětmi

phpChKSDA

Každý rodič si pravděpodobně čas od času klade otázku, jak zabavit toho svého malého neposedu. V rámci projektu Pojď hrát hokej jsme pro vás připravili nový seriál #HokejDoma: Jak trénovat s dětmi, díky kterému si v deseti dílech můžete s dětmi zatrénovat přímo doma. Seriál obsahuje deset instruktážních videí se cviky, které mohou malé hokejistky a hokejisti primárně ve věku od čtyř do deseti let trénovat přímo doma nebo případně venku před domem, pokud k tomu máte vhodné podmínky. 

K tréninku v domácích podmínkách přitom nebudete potřebovat žádné složité pomůcky. Ve většině případů si vystačíte s hokejkou, tenisákem a případně i větším míčem nějakými těmi překážkami, které si lehce vytvoříte z věcí, které máte doma běžně po ruce. Jednotlivé díly se poté zaměřují především na zlepšení pohybové koordinace, postřehu a rychlosti reakcí, ale také zlepšení dovedností a techniky. Především jde ale o to, aby se děti hýbaly a netrávily veškerý volný čas u počítače, tabletu či mobilního telefonu.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“

Vzdělávací série

TOPlist