Pohybová příprava dětí

Pohybová příprava dětí

Série Pohybová příprava dětí přináší zejména rodičům malých sportovců inspiraci, jak se hýbat se svými dětmi. Zároveň nabízí odpovědi na důležité otázky a také rady, jak děti správně motivovat k pohybu. V rámci této desetidílné série vás kondiční trenér Filip Raptopulos seznámí s důležitými tématy jako jsou spontánní pohyb či ranná specializace a zároveň vám ukáže, jak rozvíjet pohybové schopnosti jako jsou síla, rychlost, koordinace či vytrvalost. Pevně věříme, že vás série Pohybová příprava dětí zaujme a těšíme se na vaše případné dotazy.

Banner

V minulých sériích, které jsme pro vás připravili a které můžete najít v sekci Vzdělání, jste se mohli dozvědět o zdravém stravování s MUDr. Marií Skalskou, rovněž jste si mohli poslechnout Mariana Jelínka, který hovořil nejenom o mentální výchově dětí, nebo se inspirovat seriálem Trénink mimo hokejové mantinely s Radkem Hlavatým. Tématem naší další série je pohybová příprava dětí.

Sportování není jen o tom, že malý hokejista nebo hokejistka absolvují několikrát týdně trénink a po zbytek času už se sportu dále nevěnují. Pohybový rozvoj je nutné dětem vštěpovat již od ranných začátků a především je nutné děti k pohybu motivovat a inspirovat je. To, jak tohoto všeho docílit, nám názorně ukáže kondiční trenér Filip Raptopulos.

Pevně věříme, že vás série Pohybová příprava dětí zaujme a těšíme se na vaše případné dotazy, které můžete posílat na email pojdhrathokej@czehockey.cz nebo nám napsat přímo na Facebooku či Instagramu.

Témata jednotlivých dílů seriálu Pohybová příprava dětí jsou následující:

Všechny cviky, které Filip Raptopulos doporučuje, najdete zde.

Kaufland

Vzdělávání

Citáty

phpsfwHJi
Filip Raptopulos

„Pohybem u dětí nic nepokazíte. Malí sportovci se můžou hýbat v podstatě celý den bez časového rámce.“

Další materiály